Bosch Servisi
 
Notifications
Clear all
Bosch Servisi
Bosch Servisi
Group: Registered
Joined: 2023-11-15
New Member

About Me

Montajdan tamire, yedek parça değişiminden periyodik bakıma kadar en uygun hizmetleri sizin için sunuyoruz. Kuruluş olarak servis hizmeti sektörünün tüm alanlarında en iyiye ulaşmak. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmakla beraber problemlerinize uzun vadeli çözümler bulmak. Beyaz eşya sektöründe uzman ekibimiz sayesinde, yaşadığınız problemlerin tekrar yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler hakkında bilinçli müşteri profili meydana getirmek. İlkelerimizden ödün vermeden,daha iyiye ulaşarak siz değerli Kartal Bosch müşterilerimizin kaliteli,profesyonel ve süratli hizmetten faydalanmasını sağlamak. İlk amacımız teknikerlerimizin, tüm alanlarda devamlı gelişmesini sağlayarak sizleri memnun bırakacak servis hizmetini sunmaktır.

 

 

 

 

Son 6 ayda işten atmalar arttı - Evrensel

Son 6 ayda işten atmalar arttı.

Posted: Fri, 20 Jan 2023 08:00:00 GMT [source]

 

 

 

 

Firmamıza bağlı teknik servisler, günün her saatinde bilgili çalışanları ile elektrikli süpürge desteği sunmaya devam ediyor. Kartal bölgesinde Bosch markası için Süpürge Servisi hizmetleri ,gerekli teknik donanıma ve birikime sahip olan çalışanlarımız tafından verilmektedir. Ürünlerinizde oluşabilecek arızaları kısa bir sürede sonuca ulaştırmak için çalışan teknik ekibimiz düzenli aralıklarla eğitimler alarak devamlı gelişmektedir. Kartal Bosch Servisi bölgesi Bosch markasında Süpürge Servisi konusunda kendini kanıtlamış teknik servis ağımız ile size bir telefon kadar yakınız.

 

 

 

 

Renault Captur 1.5 Dci Euro5 Kızdırma Bujisi Bosch 8200682592

 

 

 

 

Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır. Kartal Volkswagen servisi çok gelişmiş teknik imkânlara ve tecrübeye sahiptir. Kartal Ford servisi uzman kadrosu ile araç sorunlarınızı hemen tanımlar ve giderir.

Location

Occupation

Kartal Bosch Servisi
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: